P. O. dyrektora
- Renata Kurdybacha
Oddział przedszkolny 3,4,5-latki
- Agata Sawicka
- Beata Łagodzińska
Oddział przedszkolny „0”
- Natalia Pietraszewska
- Sylwia Szymańska
Specjalny Oddział Przedszkolny
- Agnieszka Buszka
- Hanna Kwiecień
- Małgorzata Szałkowska
Edukacja wczesnoszkolna
- Aneta Czechowicz
- Ewa Jeziorska
- Aleksandra Kunz
- Elżbieta Leszczyńska
- Aneta Nowak
- Anna Olejnik
- Aleksandra Rosiek
- Ewa Smaruj
- Anna Zielińska
Język niemiecki
- Jolanta Kochman-Gebauer
- Karolina Willma
Język angielski
- Beata Gębala
- Paweł Krejer
- Małgorzata Marciniak
- Bartosz Stępień
- Adriana Waleriańczyk
Język polski
- Magdalena Korytowska
- Mariola Niewiadomska
- Maria Powroźnik
- Agnieszka Grzegorczyk-Maziarz
Matematyka
- Elżbieta Kozłowska
- Elżbieta Leszczyńska
- Agnieszka Nowy
- Krystyna Trojanowska
Przyroda
- Joanna Zosik
- Anna Głąbik
Historia/Historia i społeczeństwo
- Iwona Boguszewicz
- Leszek Karkut
- Krzysztof Kraska
Wiedza o społeczeństwie
- Iwona Boguszewicz
- Leszek Karkut
Informatyka/Zajęcia komputerowe
- Karol Grabowski
- Leszek Karkut
Zajęcia techniczne/Technika
- Grażyna Grajewska
Muzyka/Plastyka
- Grażyna Grajewska
- Tomasz Krzewina
Fizyka
- Justyna Dąbrowska
Chemia
- Justyna Dąbrowska
Geografia
- Alicja Iwanowska
Biologia
- Joanna Zosik
Wychowanie fizyczne
- Małgorzata Mularczyk
- Robert Piotrowski
- Jakub Szcześniak
- Paweł Waśków
Doradztwo zawodowe
- Lutosława Koc-Kozakowska
Edukacja dla bezpieczeństwa
- Magdalena Stępień
Religia
- Elżbieta Kamińska
- Małgorzata Labuhn
- Teresa Szczepaniak
- Krystyna Zachaczewska
Wychowanie do życia w rodzinie
- Joanna Zosik
- Lutosława Koc-Kozakowska
Nauczyciele wspomagający
- Edyta Adamowska
- Alicja Biel
- Agata Filipowicz
- Ida Górecka
- Anna Jacewicz
- Sylwia Kamecka
- Izabela Konkol
- Katarzyna Kubiak
- Anna Markiewicz-Małek
- Anna Mojsiewicz
- Anna Myk
- Danuta Pełka
- Aleksandra Pietrzak
- Aldona Przybylska
- Sylwia Trojanowska
- Ilona Worotyńska-Królikowska
- Halina Zawada
- Marzanna Ziomek
- Aneta Żarska
Logopeda
- Izabela Kramarz
- Barbara Przychoćko
- Eliza Dziubak
- Anna Zielińska
Psycholog
- Milena Garbacz-Zatorska
Pedagog
- Lutosława Koc-Kozakowska
- Kamila Wierzbicka
Reedukator
- Olga Sitańska-Pietrzak
Terapeuta
- Dominika Anusz
- Małgorzata Kwiecińska
- Patrycja Łagoda
Rehabilitant
- Mariusz Tułaza
- Paweł Myszyński
Świetlica
- Grzegorz Milewski
- Paweł Myszyński
- Bożena Ponikiewska
- Magdalena Stępień
Biblioteka
- Jolanta Gruszczyńska